مازيار فلاحي

وبلاگ رسمی مازیار فلاحی

فروش بلیط کنسرت مازیار فلاحی 22,23,24 خرداد 1391دانلود مصاحبه تصویری مازیار فلاحی و حمید عسکری در تورنتو


مازیار فلاحی بازیگر قلب یخی شد!
مازیار فلاحی پس از تور بزرگ کنسرت هایش در امریکا و اروپا که چند شب گذشته برگزار شود، بالافاصله در تهران و سالن همایش های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت و در روزهای 22 و 23 خرداد ماه بار دیگر به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
اما در تب و تاب انتشار این خبر،خبر عضویت مازیار در تیم ستاره های «سپک تاکرا» باعث شد خبر کنسرت این خواننده تا حد زیادی زیر سایه این خبر داغ برود و حساسیت ها در مورد این حضور چند برابر شود.
 اما عصر دیروز خبر دیگری هم از این خواننده به تماشا رسید.گویا قرار است او در فصل جدید سریال قلب یخی به عنوان بازیگر جلوی دوربین برود و وارد عالم بازیگری نیز بشود!
این روزها را می توان به عنوان روزهای پرکاری مازیار فلاحی نامید.
روزهایی که مازیار فلاحی پشت سر هم به اجرای برنامه می پردازد و در اقصی نقاط جهان کنسرت می دهد.
این خواننده به همراه حمید عسکری از دور روز پیش اجراهایشان در ونکوور ، تورنتو و آمریکا را استارت زده اند و اولین اجرای مشترک این دو خواننده شنبه شب در سالن پنج هزار نفری «مترو» تورنتو برگزار شد.
این برنامه قرار بود با همراهی گروه پرطرفدار «سون» توام شود که به دلیل ممنوع الکاری این گروه (به خاطر همکاری در یک قطعه با خواننده زن لس آنجلسی)،این گروه اجازه حضور در این تور بزرگ را پیدا نکرد تا مازیار و حمید عسکری با هم به این برنامه ها اعزام شوند.
گفتنی است مازیار پس از اجرا در تورنتو و ونکوور اجراهایی را هم در کلن و هامبورگ خواهد داشت و سپس بالافاصله در دوبی روی صحنه خواهد رفت و سرانجام در روزهای 22 و 23 خرداد در تهران به مدت چهار سانس کنسرت خواهد داد.
به احتمال خیلی زیاد دو سانس دیگر نیز به این برنامه افزوده خواهد شد و در روز 24 خرداد هم این خواننده پذیرای دوستدارانش خواهد بود.

 قلب یخی 2
مازیار به رغم روزهای شلوغ کاری اش کار روی آلبوم دومش را نیز فراموش نکرده و بخش بزرگی از کارها را برای اخذ مجوز به دفتر موسیقی ارشاد سپرده. طبق آخرین شنیده ها نام این آلبوم برخلاف اخبار منتشر شده قرار است  «قلب یخی 2» باشد و با نام انتخابی او یعنی «مترسک» برای آلبوم دومش موافقت به عمل نیامده است. دلیل این عدم موافقت هم این بوده که پیش از این کاوه یغمایی این نام را برای آلبومی که در ایران منتشر کرده ، استفاده نموده است.  مازیار در سری جدید سریال «قلب یخی» نیز به عنوان بازیگر حضور خواهد داشت. البته معلوم نیست که این سریال با همین نام به شبکه خانگی خواهد آمد یا به طور کل، سریالی دیگر در فضایی دیگر و با نامی جدید است. اما گویا «آتش بازی» آخرین نامی است که روی این پروژه گذاشته اند. هرچند همین نام هم احتمالا تغییر خواهد کرد. موسیقی متن این سریال را نیز «امیر توسلی» بر عهده دارد و خود مازیار چند قطعه را برای سری جدید این سریال خوانده است.

 سپک تاکرا؟
در چند روز گذشته خبری در برخی رسانه ها منتشر شد که برخی از ستاره های موسیقی در قالب تیمی به نام «ستاره های هنر» ، قرار است در لیگ سپک تاکرا حضور داشته باشند. پی گیری های ما بالاخره نتیجه داد و خبر رسمی این حضور به دفتر تماشا فکس شد. در نامه ای که از سوی هومن گودرزی، (مسئول کمیته آموزش تیم هنرمندان سپک تاکرا) در اختیار تماشا قرار داده، آمده :‌« تیم ستارگان هنر از ابتدای سال 91 راه اندازی شده و با توجه به جذابیت ورزش سپک تاکرا هنرمندان عزیزی که اکثرا سابقه ورزشی داشته اند ، حضور چشمگیری در تمرینات دارند و حضور هنرمندانی چون مازیار فلاحی، بهنام علمشاهی و مرتضی پاشایی باعث شده این تیم علاقمندان فراوانی را هم به دست آورد.» ما که گفتیم این روزها مازیار فلاحی حسابی شلوغ است و با یک دست چند تا هندوانه بلند کرده.


برچسب‌ها: فروش بلیط کنسرت مازیار فلاحی 22, 23 خرداد 1391, مازیار فلاحی, وب سایت رسمی مازیار فلاحی, فول آلبوم مازیار فلاحی, وب رسمی مازیار فلاحی, کنسرت جدید مازیار فلاحی
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 11:54  توسط مدیران